В Ужгороді вшанували пам’ять жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС


В Ужгородському торговельно-економічному коледжі згадували аварію на Чорнобильській АЕС та вшановували пам’ять жертв
В Ужгородському торговельно-економічному коледжі згадували аварію на Чорнобильській АЕС та вшановували пам’ять жертв

18 квітня 2016 р. в Ужгородському торговельно-економічному коледжі відбулися заходи з приводу 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС. Тематичну виховну годину «Чорнобиля гіркий полин» підготували та провели викладач екології Еріка Огарь та викладач біології Любов Касарда.

Ведучі Діана Риган та Христина Пичкар розповіли присутнім про причини катастрофи, а також зачитали поезії про Чорнобильське лихо:

Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й тяжко,
І пливе над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно.

Студенти Анатолій Ватраль та Мар’ян Можар розповіли присутнім про наслідки аварії, про вплив радіації на живі організми, про променеву хворобу тощо.

Присутні переглянули відеосюжет про життя в сучасній 30-кілометровій зоні відчуження. Навіть зараз там проживають люди. Студенти та викладачі могли побачити особливості їхнього життя після катастрофи.

Олександр Ігнацевич та Інесса Моргулець згадали імена перших героїв, що загинули, ліквідовуючи наслідки аварії. Присутні вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання.

Учасники заходу в УТЕК КНТЕУ

Студентка І курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Тетяна Конюк підготувала і показала презентацію «Чорнобиль сьогодні і в майбутньому», в ході якої були охарактеризовані кроки, які необхідно зробити Україні, щоб остаточно подолати наслідки катастрофи. Студентка відмітила, що хоч і пройшло 30 років, та тема Чорнобилю є актуальною як для нашої держави, так і для всіх європейських країн.

Людство на сучасному етапі має в руках такі потужні інструменти, що може знищити всю природу і себе. Тому люди мають бути у своїх діях особливо уважними і відповідальними. Ми повинні пам’ятати уроки своєї історії та робити з них висновки. Маємо поважати пам’ять про тих людей, що віддали свої життя, рятуючи інших. Такі ідеї були лейтмотивом всього навчально-виховного заходу.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК К НТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Львівській ОДА зустрілися учнівські лідери Мукачева та Львова
Наступний Ужгородські школярі та екологи врятували білого лелеку (фото)