В Ужгороді визначили, де відбудеться повторна сесія ЗНО для школярів


Ужгородська міськрада

Сьогодні у міській раді Ужгорода знову пройшла зустріч батьків учасників ЗНО, які 5 травня не змогли скласти тестування з української мови та літератури через повідомлення про замінування ЗОШ №19.

На запитання відповідали заступник міського голови Олександр Білак, начальник міського управління освіти Оксана Бабунич та відповідальна за проведення ЗНО в Ужгороді Олена Шварц.

Ще у п’ятницю, 6 травня, було підготовлено та відправлено листи, у тому числі до Міністерства освіти і науки. У них – прохання через форс-мажор, який стався в Ужгороді, провести додаткову сесію складання тестування раніше, до кінця травня, а також розмежувати складання ЗНО та ДПА з цього предмету. Останнє важливо для тих, хто хоче вступати до закордонних вишів – їм уже до початку червня потрібні атестати про середню освіту і не так важливі результати ЗНО.

На сьогоднішній зустрічі посадовці наголосили: управління освіти та міська влада не мають повноважень приймати визначальні рішення, а від вищого освітянського керівництва наразі є тільки одна чітка відповідь: ужгородським випускникам, які складали тестування у 19-ій школі, проведуть додаткову сесію не в Івано-Франківську, а в Ужгороді. Інші питання поки залишаються, реагування на них ще чекають і, за попередніми даними, додаткова сесія складання ЗНО з мови та літератури відбудеться 14 червня.

За інформацією керівника управління освіти Оксани Бабунич, заяви на повторне складання є від 113 дітей, четверо спочатку написали заяви з проханням зарахувати результати їхніх робіт, а згодом змінили рішення і хочуть спробувати свої сили ще раз. До кінця цього тижня ще можна як подати заяви на повторне складання, так і на зарахування виконаних завдань.

Наголошувалося, що правила проведення ЗНО передбачають: коли дитина покинула приміщення, не завершивши роботу протягом визначеного часу, вона не може повернутися і її продовжувати. Також при повідомленні про замінування ішлося насамперед про безпеку життя і здоров’я дітей та всіх присутніх у школі, тому ніхто б не ризикнув узяти на себе відповідальність не виконати вимогу залишити будівлю, повідомила Ужгородська міськрада.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві провели інтелектуальні ігри серед... дошкільнят (фото)
Наступний Сьогодні відбудеться конкурс "Міс УжНУ-2016" (відео)