В ужгородському професійному училищі створили новий навчально-виробничий комплекс (фото)


Навчальна кав'ярня в Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технологій харчування

Для забезпечення належної організації навчально-виробничого процесу, формування в учнів додаткових професійних компетентностей в Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технологій харчування створено навчально-виробничий комплекс „Ресторан, бар, кафе” з професій „Кухар, кондитер, офіціант, бармен”.

26 грудня 2017 року символічну стрічку перерізали заступник голови – керівник апарату державної адміністрації О. В. Петік та директор Ужгородського професійного училища торгівлі та технологій харчування В. Й. Кощак.

Зазначений навчально-виробничий комплекс розташований на першому поверсі училища на базі колишньої майстерні та приміщень, що перебували в оренді. Для проведення ремонтних робіт рішенням сесії обласної ради від 28.07.2017 № 389 з обласного бюджету виділено 600 тис. грн. Крім того, використано кошти зі спеціального фонду закладу професійно-технічної освіти: для капітального ремонту – 199 962 грн та поточного ремонту – 161 831 грн.

Модернізована матеріально-технічна база сприятиме підвищенню якості підготовки кваліфікованих робітників з урахуванням вимог сучасного виробництва, переконують у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Ганна Сопкова, Олександр Петік

?
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Юні театрали представили в Ужгороді "Новорічну оказію" (фото)
Наступний Викладачка з Ужгорода перемогла в міжнародному пісенному конкурсі в Ізраїлі