В Ужгородському торговельно-економічному коледжі вивчають англійську, спілкуючись зі студентами-іноземцями (фото)


Студенти УТЕК зі студентами-іноземцями УжНУ

7 червня 2016 року в рамках заходів до року англійської мови в Україні в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася зустріч студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ зі студентами-іноземцями медичного факультету УжНУ Няша Гомо (Зімбабве) та Келвіном Есселом (Нігерія).

У ході зустрічі українські студенти мали змогу поставити запитання англійською мовою про особливості життя в Африці, враження гостей про Україну та Ужгород. Іноземці одним із найулюбленіших місць Ужгорода вказали “Панораму”, а найсмачнішою українською стравою – борщ. Також їм подобається, як ужгородці готують шашлик. Гості виявилися обізнаними і з туристичними місцями Закарпаття. Вони вже побували в Воєводині, Мукачеві, Берегові. Проявили неабиякі знання з української мови. Розповіли про життя в Африці, про свої родини.

Спілкування студентів УТЕК КНТЕУ та УжНУ

Весь захід пройшов у невимушеній дружній атмосфері і активізував бажання українських студентів говорити англійською мовою, яку вони вчать уже багато років. Особливі комунікативні навички іноземною мовою проявили студенти УТЕК КНТЕУ Андрій Гиндрюк та Михайло Кучінко.

Зустріч у бібліотеці для дітей та юнацтва в Ужгороді

Сприяла у проведенні зустрічі викладач факультету туризму УжНУ Оксана Іванівна Панько.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгородському торговельно-економічному інституті обрали найкращого студента
Наступний Закарпатському школяреві призначено стипендію Кабінету Міністрів України