В УжНУ функціонуватиме гурток із робототехніки


Учасники гуртка із робототехніки УжНУ
Учасники гуртка із робототехніки в УжНУ

На математичному факультеті УжНУ функціонуватиме гурток із робототехніки. Невдовзі тутешні студенти зможуть вивчати особливості програмування роботів. Таку ініціативу висунув доцент кафедри системного аналізу та теорії оптимізації Андрій Брила, який також є викладачем Guru IT School (компанія «THINKMOBILES»). Плани майбутніх занять окреслили 15 лютого на зустрічі з молоддю.

Першим до вихованців звернувся декан Михайло Повідайчик, закликавши долучитися до корисної програми. Відтак представниця «THINKMOBILES» Віталія Рогаченко розповіла про роботу компанії: «Наша спеціалізація – створення мобільних додатків, комп’ютерних ігор. Пропонуємо студентам із математичними здібностями опанувати програмування, пройти курс із робототехніки». Гостя також повідомила про перспективи роботи, розвиток IT-сфери на Закарпатті.

«Робототехніка цікава тим, що дозволяє вийти за межі реальності. Мета пропонованого курсу – дати студентам корисний досвід. За попереднім планом, юнаки і дівчата навчатимуться в 2 етапи: теоретично й безпосередньо на практиці. Завершальним проектом стане змагання між учасниками. У задумі також – видача сертифікатів про проходження курсу», – зауважив Андрій Брила.

Студентів зацікавила пропозиція освоїти навички програмування роботів, адже така робота стає дедалі перспективнішою й популярнішою в нашому краї. Бажаємо продуктивної праці!

Ольга Брайлян,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У ПАДІЮНі діє виставка світлин юного фотографа Дениса Глушка
Наступний Відбулося нагородження переможців конкурсу „Учитель року – 2017” (фото)