В УжНУ говорили про очищення влади


Під час тренінгу в УжНУ

20 лютого пройшов другий день тематичних антикорупційних тренінгів «Школи громадського лідера». Засідання традиційно провели у залі Вченої ради УжНУ.

Цього разу до участі в проекті долучилися представники різних районів Закарпаття, зокрема жителі Мукачівщини, Рахівщини та Виноградівщини. Це позитивно позначилося й на кількості присутніх. За словами організаторів проекту, можна говорити про успішність тренінгів.

Стартовим став модуль, що стосувався теми корупційних проявів при капітальному та поточному будівництві й мав широкий відгук в аудиторії.

Про організаційно-методичні основи проектно-кошторисної документації говорила Валентина Скорик, директор філії державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Закарпатській області.

Тему оформлення актів виконаних робіт щодо прийнятих послуг та перевірки їх відповідності кошторисній документації порушив начальник відділу технічного нагляду Управління капітального будівництва Закарпатської облдержадміністрації Іван Митрик.

Сфери земельних питань, зокрема порядку виділення і отримання земельних ділянок, торкнувся Володимир Омелянюк, головний спеціаліст запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області. До слова, присутні говорили про проблеми надання земельних ділянок учасникам АТО.

Завершальна лекція стосувалася теми очищення влади. Про порядок люстраційних перевірок, а також про посадових осіб, на яких поширюються закони про очищення влади, говорив доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, директор НДІ порівняльного публічного права та міжнародного публічного права Михайло Савчин.

«Загалом тренінг пройшов плідно, присутні активно долучалися до обговорення порушуваних питань. Ми вже маємо певні сформовані висновки щодо проекту, які озвучимо в кінці останнього дня, врахувавши при цьому відгуки та пропозиції учасників тренінгу», – підсумувала Тетяна Бутурлакіна, кандидат економічних наук, доцент, директор «Центру кар’єри УжНУ», співорганізатор заходу.

Антоніна Чундак,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві провели семінар із нагоди ювілею Софії Русової
Наступний Освітнє керівництво Закарпаття виступило проти поборів у дитсадках і школах (документ)