В УжНУ говорили про ставлення країн Європи до кризи в Україні


В УжНУ говорили про ставлення країн Європи до кризи в Україні

3 березня в головному корпусі УжНУ відбувся круглий стіл на тему «Зміна зовнішньополітичного курсу країн Центральної Європи під впливом української кризи». Захід присвятили 10-й річниці відкриття факультету суспільних наук, пише Василь Третяк на сайті Медіацентру УжНУ.

Своїми дослідженнями охоче ділилися випускники та студенти факультету, які й організували захід. Кожна з тем доповідачів охоплювала важливі проблеми теперішньої ситуації в Україні та ставлення до них європейських країн.

Проректор з навчально-виховної роботи  Мирослава Лендьел розповіла, що основною ідеєю заходу було зібрати випускників, студентів та викладачів, які цікавляться проблематикою політичних міжнародних відносин та обговорити нинішню ситуацію з погляду трьох поколінь, які вони представляють.

«Кожен з присутніх має різний життєвий досвід та знання, бачення певної проблеми, тому дискусія цікава. Ідея дуже хороша, тому іншим факультетам теж варто залучати наших випускників до навчального-наукового процесу», – додала пані проректор.

Мирослава Олександрівна також поділилася своїми спостереженнями щодо «Українського питання у внутрішньо- та зовнішньополітичних дискусіях країн Вишеградської четвірки».

Присутні мали змогу поставити питання доповідачам та дискутувати на запропоновану тему.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній З бюджету Ужгорода виділили майже 10 мільйонів гривень на харчування дітей
Наступний Заступник міністра: Про який прорив у вищій освіті може йтися, якщо старі практики лишаються?