В УжНУ провели олімпіаду з класичного масажу


Олімпіада з масажу в УжНУ

21 квітня в Ужгородському національному університеті з участю Української асоціації фахівців масажу провели загальноуніверситетську олімпіаду з класичного масажу. Захід мав міжфакультетський характер – роль організатора взяв на себе ректорат УжНУ.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ професор Ігор Король, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Олімпіада передбачала змагання з класичного масажу спини та загального масажу, оцінювалися, крім техніки, різноманітні вміння. До складу журі входили доценти В.В.Свистак, Ф.Г.Філак. Студенти демонстрували навички правильного виконання прийомів, доцільної послідовності, естетичного враження від процедури.

Оцінювали також зовнішній вигляд масажиста, уміння підійти до пацієнта, виконання гігієнічних правил. Крім дипломів переможців, учасники отримали грамоти у номінаціях «Техніка виконання масажу», «Віртуоз» та «Приз глядацьких симпатій».

Головний суддя змагань доцент Я.Ф.Філак відзначив професійність та глибокі знання з фаху. Додали настрою учасникам і гостям чудові номери, які виконали студенти УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Дизайнери з МДУ перемогли на міжнародному конкурсі у Словаччині
Наступний Ужгородські дитсадки отримали кухонне обладнання за японські гроші