В УжНУ реорганізували кілька підрозділів


УжНУ
Ужгородський національний університет

22 червня на засіданні Вченої ради УжНУ ректор Володимир Смоланка повідомив про внесення змін до організаційної структури університету.

Зокрема, перейменовано кафедру мікробіології, вірусології та імунології з курсом інфекційних хвороб медфаку на кафедру мікробіології, вірусології та епідеміології з/к інфекційних хвороб.

Володимир Смоланка, ректор УжНУ
Володимир Смоланка

«Для вдосконалення структури нашого університету й підвищення ефективності координації підрозділів запропоновано два рішення. Перше — створення Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування. Друге — реорганізація навчально-методичного відділу та відділу моніторингу якості освіти і створення на їх базі навчальної частини», – зауважив Володимир Смоланка.

Тож до складу навчальної частини тепер входять 4 відділи: студентський; планування, організації та контролю освітнього процесу; моніторингу якості освіти, методичного та інформаційного забезпечення; ліцензування та акредитації.

Також на засіданні перший проректор Олександр Сливка інформував про запровадження експерименту з надання права самоврядності структурним підрозділам, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як закарпатські школярі стали поліціянтами (відео)
Наступний На Закарпатті у мовних таборах працюють волонтери з Канади, Австралії, Швейцарії та Франції