В УжНУ реорганізували кілька підрозділів


УжНУ
Ужгородський національний університет
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

22 червня на засіданні Вченої ради УжНУ ректор Володимир Смоланка повідомив про внесення змін до організаційної структури університету.

Зокрема, перейменовано кафедру мікробіології, вірусології та імунології з курсом інфекційних хвороб медфаку на кафедру мікробіології, вірусології та епідеміології з/к інфекційних хвороб.

Володимир Смоланка, ректор УжНУ
Володимир Смоланка

«Для вдосконалення структури нашого університету й підвищення ефективності координації підрозділів запропоновано два рішення. Перше — створення Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування. Друге — реорганізація навчально-методичного відділу та відділу моніторингу якості освіти і створення на їх базі навчальної частини», – зауважив Володимир Смоланка.

Тож до складу навчальної частини тепер входять 4 відділи: студентський; планування, організації та контролю освітнього процесу; моніторингу якості освіти, методичного та інформаційного забезпечення; ліцензування та акредитації.

Також на засіданні перший проректор Олександр Сливка інформував про запровадження експерименту з надання права самоврядності структурним підрозділам, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Як закарпатські школярі стали поліціянтами (відео)
Наступний На Закарпатті у мовних таборах працюють волонтери з Канади, Австралії, Швейцарії та Франції