В УжНУ вручили дипломи філологам і журналістам (відео)


Випускники філологічного факультету УжНУ

11 липня у фойє головного корпусу Ужгородського університету спеціалісти і бакалаври українського, російського, словацького, чеського відділень та відділення журналістики філфаку УжНУ отримали омріяні дипломи.

 

Першою привітала випускників декан філологічного факультету Галина Шумицька:

«Цьогорічний наш випуск особливий, можна сказати, що переживаємо історичний момент: у 67-й і останній раз випускаємо спеціалістів, а ще – маємо перший випуск бакалаврів-богемістів. Тож для філфаку це справді історичне явище.

Дорогі випускники, дивіться на цей світ натхненно, мисліть позитивно, вірте в свою удачу! І просто знайте, що двері нашого вишу, нашого факультету для вас, ваших діток завжди є і будуть відчинені!»

Галина Шумицька вручає дипломи випускникам УжНУ

Відтак слово мала проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Мирослава Лендьел:

«Одна з особливостей університетських років – це те, що друзі, товариші, яких ми тут набуваємо, – на все життя. Просто уявіть, за такий короткий період ви здобули собі підтримку на все життя! Вірте, просто вірте: у своїх друзів, своїх колег, у те, що вони завжди будуть поряд, вірте в себе, у свої сили, бо ми у вас віримо!».

Випускник відділення журналістики, протоієрей Віктор Палош також привітав колег і себе з визначною миттю в житті та висловив слова вдячності фахівцям факультету, який закінчив.

Віктор Палош, протоієрей, випускник філологічного факультету УжНУ - відділення журналістики
Віктор Палош
Марта Демчик
Марта Демчик

Академнаставниця студентів-русистів Марта Демчик зауважила, що, самі того ще не усвідомлюючи, студенти завершили один із найпрекрасніших етапів свого життя. Адже саме протягом студентських років удається пережити незліченну кількість злетів, падінь, знайти перше кохання, вірних друзів, товаришів, і найголовніше – подорослішати.

Від імені батьків до слова був запрошений тато випускника відділення журналістики Михайла Анишинця Олександр Анишинець, який подякував викладачам, фахівцям факультету за турботу й надані знання їхнім дітям. Схвильований батько зауважив, що здобутий диплом – це тільки зернина, з якої невтомною працею і вірою у власні сили студенти повинні виростити достойний плід.

Своєю чергою, від імені випускників до присутніх звернулася випускниця українського відділення, голова Студентської ради факультету Марія Якубишин, яка подякувала викладачам і однокурсникам за підтримку та гідний приклад. Марічка наголосила, що філфак назавжди залишиться тим місцем, де вона буде почуватися як удома – з дорогими і рідними для неї людьми.

Випускниця-україністка Ганна Шміляк традиційно радувала присутніх чарівним голосом і запальними піснями.

На завершення подяки й маленькі подарунки вручили тим студентам, які всі свої університетські роки провели в турботах про рідний факультет.

До слова, вручення дипломів відбувалося під чудовий супровід струнного квартету «Емілія», який уже не вперше тішить філфаківців музичними подарунками.

Юлія Шипович,
фото Юлії Медюх та Віталія Завадяка,
відео Віталія Завадяка
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді відбудеться урочиста академія памʼяті о. Августина Волошина
Наступний Рейтинг вищих навчальних закладів Закарпаття