В УжНУ встановили ялинку з понад тисячі книжок


Унікальна ялинка на філфаку УжНУ

На філологічному факультеті УжНУ створили незвичайну книжкову ялинку. Щоб «виростити» оригінальне новорічне дерево, знадобилося понад тисячу різноманітних видань.

Представників факультету і його гостей зустрічає оригінальне книжкове дерево, виготовлене з-понад тисячі різноманітних видань. Його з любов’ю і фантазією створили з ініціативи заступника декана з виховної роботи Олега Хававчака.

– Уперше таку оригінальну ялинку побачив років 15 тому і захотів організувати собі диво вдома. На жаль, це залишилося в списку невиконаних справ. Тепер, уже як викладач, вирішив утілити в реальність свої юнацькі мрії. Висловлюю подяку за надані книги Науковій бібліотеці УжНУ, зокрема Анні Смірновій та Ользі Шурубор, Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в особі Іванки КогутичВіталії Мочан і всім-всім-всім, хто відгукнувся на заклик і вніс частинку свого букіністичного фонду для створення нашого новорічного «дерева» — ділиться Олег Анатолійович.

Незвичайну новорічну красуню на філологічному відкрили 22 грудня. Декан Галина Шумицька у вітальному слові наголосила: тепер знає, який вигляд має справжня філологічна ялинка, і показово те, що на її верхівці — Новий Заповіт.

Унікальна ялинка вже стала популярною фотозоною
Унікальна ялинка вже стала популярною фотозоною

«Бажаю всім щастя, добра, миру, злагоди, звершення надій і сподівань, щоб символом року була книга в її новому вияві», — зауважила Галина Василівна.

Відтак вона разом із громадським деканом Марією Якубишин почастували солодощами всіх присутніх.

Продовжуючи книжкову тематику, на заході презентували буктрейлери, які студенти-рекламісти створили під керівництвом старшого викладача кафедри слов’янської філології та світової літератури Марти Демчик.

– Пропонуємо новий підхід до знайомства з книгою. Уже кілька років студенти готують буктрейлери замість рефератів. Щоб розробити такий відеоролик, потрібні три умови: любов до книги, бажання творити і прагнення поділитися знаннями, — повідомила Марта Іванівна.

Насамкінець присутні зробили світлини на згадку. Наступного року на філологічному факультеті планують створити ще більшу книжкову ялинку.

Ольга Брайлян, Сніжана Головко,
фото, відео Віталія Завадяка

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У ПАДІЮНі колядували шістьма європейськими мовами
Наступний Юні театрали представили в Ужгороді "Новорічну оказію" (фото)