Вчена Рада УжНУ визначилася з порядком нарахування стипендій


Вчена рада УжНУ

26 січня відбулося засідання Вченої ради Ужгородського університету. Серед іншого проректор з наукової роботи Ігор Студеняк окреслив завдання для колективу університету в новому році.

Серед основного – активна участь у міжнародних, державних і регіональних конкурсах з метою залучення додаткових коштів на фінансування наукових досліджень, інтенсивна діяльність університетських підрозділів, стимулювання ректоратом найбільш ефективних наукових колективів та науковців університету, широке залучення Наукового парку УжНУ. Виш зацікавлений у тому, аби наші студенти, аспіранти й молоді вчені брали активну участь у науково-дослідній роботі та представляли свої напрацювання на конференціях, конкурсах, олімпіадах.

Відзначили також ефективну роботу Стартап-центру УжНУ, якому рекомендовано регулярно влаштовувати конкурс інноваційних ідей.

Найбільше дискусій викликало питання щодо порядку призначення академічних стипендій. За результатами зимової екзаменаційної сесії (враховуючи диференційні заліки, оцінки за проходження практики та захист курсових робіт) буде визначено середній бал успішності студентів та сформовано рейтинг. Стипендії у ІІ семестрі 2017-го отримуватимуть 45 % студентів, тобто ті, хто опиниться вище у рейтингу. Новий порядок нарахування стипендій з урахуванням заліків та іншої активності студентів набуде чинності у 1 семестрі 2017 року, «щоб студенти розуміли правила гри».

Одноголосно Вчена рада підтримала низку проектів рішень. Зокрема, затверджено кандидатури на призначення іменних і персональних стипендій університету за результатами зимової сесії, спеціалізації спеціальності «Облік та оподаткування», зразки дипломів. Підтримали також проект рішення про затвердження навчальних планів, затвердження та уточнення тем дисертаційних досліджень, а також перейменування кафедри біохімії, фармакології, фізичних методів лікування з курсом аналітичної медицини. Дещо змінено й правила прийому до ДВНЗ «УжНУ». Також погодили розміщення вільних коштів вишу на депозитних рахунках під вигідний відсоток із можливістю зняти кошти у будь-який момент без фінансових втрат.

Насамкінець підтримали рішення погодити Олександра Сливку на посаду проректора з науково-педагогічної роботи, першого проректора.

Наступне засідання Вченої Ради заплановано на останній четвер лютого.

Ксенія Шокіна,
фото Василя Третяка
Медіацентр УжНУ


Нагадаємо, проект положення про виплату стипендій в УжНУ оприлюднили раніше.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Закарпатті визначили найкращих знавців німецької
Наступний Директор ужгородської школи: кількість зареєстрованих на пробне ЗНО значно зменшилася (відео)