Вчителі обговорили в Ужгороді типові помилки учнів на ЗНО з української


Вчителі обговорюють типові помилки на ЗНО

13 листопада 2018 року в УЗОШ І-ІІІ ст. №12 відбулося засідання вчителів української мови і літератури закладів освіти міста Ужгорода у формі практичного заняття на тему «Типові помилки, допущені учнями під час здачі ЗНО».

Засідання розпочалося із презентації вчителя української мови і літератури УЗОШ І-ІІІ ст. №12 Чобані В.В., в якій вона розглянула причини допущення типових помилок при складанні ЗНО, проаналізувала деякі чинники, які впливають на учнів під час розв’язання завдань, це і втома, неуважність, поспіх. Усе те, що заважає учням правильно відповідати на питання. Зауважила, що одних тільки знань замало для успішного складання ЗНО, адже в повсякденному житті учням рідко доводиться блискавично давати відповідь на неоднозначні запитання, тим паче у стресовому стані.

Вчитель також розповіла про методи і прийоми підготовки учнів, за допомогою яких можна мінімізувати допущення помилок при складанні ЗНО.

Далі учасники почали виконувати групові тренінгові вправи. Для цього вони об’єдналися у декілька груп, кожній з яких було дане відповідне завдання. Присутні активно добирали асоціативні малюнки і складали асоціативні пари, показували конкретні приклади помилок, які учні найчастіше допускають і те, яким чином їм запобігти. Метою проведення даного заходу було через практичну діяльність показати вчителям, які практичні методи і прийоми вони можуть використати у своїй роботі, щоб мінімізувати допущення учнями типових помилок при складанні ЗНО.

В кінці засідання, учасники відзначили актуальність обговорюваної теми і важливість отриманого практичного досвіду для подальшої роботи, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Науковці УжНУ День української мови відзначили в Бухаресті (фото)
Наступний МОН рекомендує Закарпатському ІППО перевіряти олімпіади з інформатики автоматизовано