Відбулася зустріч освітян Закарпаття і Сумщини


Освітяни Закарпаття і Сумщини

6 жовтня керівництво Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти провело робочу зустріч із групою директорів, працівників управління освіти і науки Сумської міської ради.

Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, провела віртуальну подорож закладом, ознайомивши з особливостями роботи кафедр, кабінетів, лабораторій та центрів, акцентувавши увагу на основному завданні інституту – підвищенні кваліфікації педагогічних працівників, окреслила напрями діяльності науково-педагогічних працівників, наголосивши на вагомих досягненнях закарпатських педагогів у Всеукраїнському конкурсі „Учитель року”, розповівши про минулорічну (Ківеждій Олеся, учитель української мови та літератури Хустської гімназії-інтернат) та цьогорічну переможців (Віолетта Македон, учитель англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови), та фахову майстерність, творчий ентузіазм, наполегливість методистів-предметників.

Розповіла про укладені договори та угоди про співпрацю, зокрема, зупинилася на Меморандумі з „Майкрософт Україна” щодо організації дистанційного навчання та надання доступу до центру сертифікацій ІТ Academy. Тетяна Василівна вела мову про сайт інституту, де можна знайти всю необхідну інформацію, та зупинилася на сайті „Дивокрай”, єдиному сайті для керівників ДНЗ, вихователів та батьків, наголосивши на унікальному розвивально-пізнавальному тематичному контенті он-лайн від журналу „Пізнайко”.

Педагоги Сумщини розпитували про напрями діяльності НДЛ здоров’язбережувальних технологій, впровадження Хмарних технологій в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів області, обмінювалися думками щодо створення територіальних громад. Колеги з м. Суми подякували Тетяні Василівні за детальну розповідь та побажали колегам миру та творчих здобутків. Гості планують відвідати ЗНЗ м. Ужгорода, де ознайомляться з освітньою діяльністю закарпатських колег.

Зустріч освітян Південної та Західної України у древньому місті Ужгород прокладе стежину майбутньої тісної співпраці, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ створюють роботів (відео)
Наступний Вступ-2017: до ВНЗ можна буде подати 7 заяв на 3 спеціальності