Відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА (фото)


Ганна Сопкова - обговорюють нову українську школу

21 червня на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради відбулося виїзне розширене засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. 

Відповідно до плану роботи департаменту на 2018 рік у ході колегії йшлося про стан організації роботи із зверненнями громадян та про моніторинг виконання рішень колегій департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації за 2017 рік.

Увійшло до порядку денного і звітування начальників місцевих органів управління освітою про підсумки 2017/2018 навчального року та перспективи розвитку освітньої галузі міста, району, ОТГ у новому навчальному році.

Колегія департаменту в Ужгородській ЗОШ № 8
Колегія департаменту в Ужгородській ЗОШ № 8

Місце проведення розширеного засідання колегії було обрано не випадково. Адже цей заклад освіти – один із чотирьох в області , що упродовж року апробували новий державний стандарт початкової освіти.

Готуючись до 2018/2019 навчального – року, коли розпочинається впровадження освітньої реформи, досвід, набутий упродовж 2017/2018 навчального року за новим змістом і формами, представили вчителі пілотних 1 класів та регіональні тренери, які готують педагогів початкових класів до роботи в Новій українській школі. Через проведення майстер-класу, використання нових форм і прийомів навчання, організації дослідницької роботи вони показали засади впровадження Концепції „Нова українська школа”: один день із життя першокласника. Тож начальники місцевих органів управління освітою особисто мали можливість стати учасниками ранкового кола (структурована зустріч для створення позитивної атмосфери в учнівському колективі на весь навчальний день у школі), попрацювати в навчальних центрах як одній із форм діяльності інтерактивних технологій навчання. Крім того, керівники мали змогу побачити освітнє середовище пілотних класів, ознайомитися з результатами роботи з учнями за навчальний рік – дитячими матеріалами, портфоліо, лепбуками та ін., повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Українські й угорські міністри знову обговорювали питання мови навчання в українських школах
Наступний В УжНУ прочитали лекцію для майже півсотні школярів із Чехії