Відбулися літні навчально-тренувальні збори Закарпатського центру туризму


Екскурсія - юні туристи Закарпатського обласного центру туризму

У першій половині серпня в с. Богдан на базі садиби «Олеся» Рахівського району була організована робота навчально-тренувального літнього табору для гуртківців Закарпатського центру туризму. До навчального літнього таборування залучалися юні туристи з м. Ужгорода, з Ужгородського та Мукачівського районів (с. Нове Давидкове), які активно упродовж року брали участь в туристсько-спортивних змаганнях під егідою Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Програма літнього табору була насичена різноманітною кількістю заходів: спортивні ігри, тренування з техніки пішохідного туризму, краєзнавчі екскурсії, туристичні одноденні походи та сходження на гірські вершини, різні конкурси, ігри, забави тощо. Вік учасників табору – від 11 до 17 років. За роботою табору наглядали досвідчені керівники Дешко Наталія та Ладані Олена, під керівництвом заступника з навчально-виховної роботи ЗЦТКЕСУ Левінця М.М.

У перший день відкриття літньо-навчального збору для дітей організовано «Вечір знайомств», де гуртківці мали змогу ближче познайомитись одне з одним. Кожного дня робота табору організовувалась відповідно до програми, обов’язковими елементами якої були: ранкова зарядка, заняття з шейпінгу для дівчат та фізична підготовка для хлопців. Кожного вечора для дітей влаштовувались різні конкурси та забави, квести, КВН та ін.

Досить цікавим і незабутнім, сповненим вражень, став для дітей одноденний похід на гору Піп Іван Чорногірський, висота якого сягає 2028 м над рівнем моря. На цій же горі знаходиться славнозвісна астрономічна обсерваторія, відома як «Білий слон», будівництво якої розпочалося 1936 року. Діяла обсерваторія в період з 1938 по 1941 р. Не залишилась поза увагою юних туристів і гора Піп Іван Мармароський (1936 м. над рівнем моря), сходження на яку гуртківці з легкістю подолали. Вона розташована на кордоні України та Румунії.

Гори підкорили серця юних туристів, залишивши багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, з якими вони мали змогу поділитися на прощальному вечері-закритті літньо-навчальних зборів. Усі були вдячні Закарпатському центру туризму за таку надану можливість активного відпочинку.

Оргмасовий відділ ЗЦТ, ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Методичні рекомендації МОН щодо викладання інформатики у школі
Наступний Рекомендації МОН щодо вивчення географії у школі