Волонтери Корпусу миру США провели англомовний табір у Виноградові (фото)


Англомовний табір у Виноградові

18 березня 2016 року на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №4 був проведений одноденний англомовний табір HEAL .

Заняття проводили двоє волонтерів Корпусу Миру США в Україні Райан Найт та Єруселем Хейл, які ділилися своїм досвідом та знаннями з найкращими учнями  шкіл Виноградівського району.

Англомовний табір у Виноградові - заняття

Головна тема занять – особистісний розвиток учнів. Програми занять складені так, щоб приділити особливу увагу мистецтву спілкування, публічним виступам, а також, підвищенню загального рівня володіння англійської мови. Старшокласники дізналися багато нового та цікавого про виховання сучасного лідера, мали змогу розвинути в собі необхідні якості для подальшого навчання, побудови кар’єри, співпраці в сучасному суспільстві. Учні отримали чудову можливість поринути в атмосферу цікавої інформації, інтерактивних занять, змагань, ігор, дискусій та здобути досвід роботи в команді.

Учасники табору з англійської мови у Виноградові

На церемонії закриття були підведені підсумки роботи табору, представлені виконані учнями проекти. Всі учні отримали сертифікати учасників та мають реальну можливість продовжити навчання у Всеукраїнському таборі HEAL, повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Бібліотека УжНУ перетворюється на інформаційний центр із новітніми технологіями
Наступний МДУ підписав угоду зі словацьким коледжем