Вихованець іршавського дитсадка зайняв призове місце на турнірі з шашок в Угорщині


Юні шашкісти з Іршави разом із тренером

До Закарпаття повернулися представники шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного будинку дитячої творчості, котрі днями взяли участь у відкритій Угорській шкільній олімпіаді із 100-кліткових шашок.

Анатолій Вайда, тренер команди, кандидат у майстри спорту України, тренер першої категорії, зазначає:

Чимало хвилювань і сил забрала дорога. На адаптацію до місцевих умов часу не залишилось. Турнір проходив у просторому спортивному залі школи. Наші вихованці Ольга Павляк, Богдан Юрченко і зовсім юний Роман Подолюк показали достатньо високий рівень підготовки, хоч були й хвилюючі моменти, адже й місцеві спортсмени, а також представники Румунії, непогано підготувалися до даних змагань. Витримати сім турів гри на такому високому рівні за короткий період ой як нелегко.

Як зізнався тренер шашкарів, він особливо співпереживав разом із батьками за Романа Подолюка, адже в спортивному списку змагань хлопчика – це перший запис. Місцеві турніри, у яких виступав Роман, не можуть рівнятися за напругою в міжнародних змаганнях.

Здивуванню присутніх не було меж, коли за своєю нагородою серед найбільш юних спортсменів вікової групи до 10 років вийшов наймолодший учасник, іршавчанин Роман Подоляк, який відвідує дитячий садочок.

Інші двоє учасників, котрі вже встигли зарекомендуватися як спортсмени високого рівня, черговий раз довели свою майстерність. Рівень підготовки дозволив Богдану Юрченку виграти всі партії й відповідно посісти перше місце в його віковій групі. Ольга Павляк теж виборола перше місце у своїй віковій групі. Потрібно відзначити, що їй довелося грати й з юнаками, але це спортсменку не злякало: за словами тренера, Ольга вже має досвід гри проти «чоловічих» команд.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній УжНУ підписав угоду з американською освітньою організацією
Наступний Ужгородські педагоги розповіли в МОН, як навчати дошкільнят української мови