Викладачі МДУ пройшли стажування у Польщі


Викладачі МДУ на стажуванні в Польщі
Викладачі МДУ на стажуванні в Польщі
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

У рамках реалізації Договору про співробітництво між МДУ та ВЛШ м.Ченстохова (Республіка Польща) викладачі кафедри туризму і рекреації к.г.н., доц. Смочко Н.М., кафедри теорії та методики початкової освіти к.пед.н., ст.викл. Брижак Н.Ю. та  к.пед.н., ст.викл. Горват М.В. проходили стажування – підвищували професійну педагогічну майстерність та обмінювалися освітнім досвідом на базі Вищої школи лінгвістичної у м. Ченстохові у Польщі.

Програма включала як компоненти on-line навчання, так і заняття «face to face» з провідними фахівцями вищого навчального закладу (др. Е. Садовська, ректор WSL, віце-президент, проректор з міжнародного співробітництва, коуч ICF (ACC) Томаш Кук; магістр М. Майор, проректор WSL; др. проф. Малгожата Марковська-Янусік; др. В. Тименко коуч ICF (ACC) та ін.).

Як повідомили в МДУ, викладачі університету мали змогу ознайомитися з механізмами роботи науковця за Болонською системою; способами оцінки наукового доробку; індексацією та параметризацією отримання оцінок; прослухали курс «Коучінг як інструмент підвищення ефективності навчання» (проректор з міжнародного співробітництва, коуч ICF (ACC) Томаш Кук); ознайомитись із сучасними європейськими освітніми інтернет-інструментами на платформі e-learning (дистанційне навчання); взяли участь у IV міжнародній і мультидисциплінарній науковій конференції «Дилеми сучасної освіти».

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Закарпатські абітурієнти можуть обрати виш для вивчення IT за допомогою зручного сервісу
Наступний Найбільш творчі абітурієнти УжНУ складуть вступне випробування