Викладачі закарпатських ПТНЗ удосконалюють уміння використовувати інформаційні технології


Семінар для викладачів ПТНЗ Закарпаття

Сьогодні не можна вважати викладання навчальних предметів якісним, якщо педагог не використовує у своїй роботі комп’ютерні технології та Інтернет. Упровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес є доцільним і перспективним. Адже завдяки використанню ІКТ навчальне середовище можна доповнити відео, звуком, анімацією тощо.

Саме тому з метою підвищення рівня володіння ІКТ та ознайомлення педагогічних працівників з можливостями онлайн-сервісів, конструкторів для створення навчальних, демонстраційних та дидактичних матеріалів 4 травня на базі ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» відбувся семінар-тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет». Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

Семінар-тренінг розпочався із вхідного онлайн тестування за допомогою Інтернет-сервісу «Майстер-тест» для отримання інформації про програмні продукти, які використовують педагогічні працівники у своїй роботі. Продовжився захід виконанням ряду практичних завдань, зокрема: онлайн презентацій, плакату за допомогою веб-сервісу (https://www.canva.com), схеми (https://cacoo.com) та інфографіки (https://www.easel.ly).

Після захисту робіт 13 педагогічних працівників, серед яких майстри виробничого навчання, викладачі спеціальних дисциплін та загальноосвітніх предметів, отримають сертифікати про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями та ресурсами мережі Інтернет.

Підсумовуючи, варто зазначити, що використання Інтернет-сервісів, онлайн-ресурсів, хмарних технологій тощо дозволить педагогам урізноманітнити навчальний процес, зробити його ефективнішим, більш сучасним, що позитивно вплине на мотивацію навчальної діяльності учнів.

Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Педагог із Виноградова перемогла у всеукраїнському конкурсі "Учитель року-2017"
Наступний Ужгородський коледж культури та мистецтв відзначає 70-річчя