Випускник Закарпатської академії мистецтв продовжує навчання в Мілані


Закарпатська академія мистецтв

Кафедра дизайну Закарпатської академії мистецтв щороку готує близько сорока фахівців з різних спеціальностей: це й дизайн інтер’єру, середовища (ландшафту), графічний дизайн та web-дизайн.

Одним із кращих студентів минулого року став Євген Горячкін. Навчався Євген за спеціальністю Дизайн інтер’єру. Оригінальність мислення та бажання розвиватись вилились в успішний захист дипломного проекту.

Глибокі фахові знання Євгена допомогли йому продовжити навчання в Польському Кракові в Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki (Академія Мистецтв їм. Яна Матейки) на відділі Architektura Wnętrz (Архітектура інтер’єру). Нове середовище надихнуло юного дизайнера із Закарпаття на свіжі ідеї та творчі пошуки. У Польщі Євген не пас задніх, а вже через рік навчання за результатами успішно зданої сесії отримав можливість навчатися у Мілані (Італія), а саме в Politecnico di Milano (Міланський Політехнічний Університет).

Сьогодні Євген здобуває фах на відділі Дизайн інтер’єру Polimi School of Design за європейською програмою обміну Erasmus, повідомили в Закарпатській академії мистецтв.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ визначили переможців конкурсу дизайнерів
Наступний З 2017 року студенти отримуватимуть стипендії за новими критеріями