Випускникам Мукачівського університету вручили дипломи


Вручення дипломів випускникам Мукачівського державного університету

27 лютого 2016 року у Мукачівському державному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску студентів-бакалаврів та магістрів напрямів підготовки та спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Практична психологія», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Туризмознавство (туризм і рекреація)», «Готельна і ресторанна справа» заочної та денної форм навчання.

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор університету Тетяна Щербан, яка відмітила, що «студентське життя – це період часу, про який згадуєш з особливою теплотою… Покидаючи стіни університету, слід пам’ятати, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям».

Слова вдячності керівництву, професорсько-викладацькому складу та працівникам університету висловила випускниця магістратури  спеціальності «Практична психологія»  Терновай Алла.

Веселий настрій присутнім забезпечили викладачі та студенти педогогічного факультету напряму підготовки «Музичне мистецтво» Мусієць Євгеній, Мішкулинець Мирослава та  Аліна Поляк, повідомили в Мукачівському державному університеті.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські вчені взяли участь у симпозіумі в Румунії
Наступний УжНУ провів публічні торги держзакупівель через систему «Prozorro»