Випускників УжНУ запрошують на роботу у Мукачівську міськраду


Випускників УжНУ запрошують на роботу у Мукачівську міськраду

5 квітня у залі Вченої ради ректорату відбулася зустріч представників Мукачівської міської ради з випускниками УжНУ. За мету заходу організатори мали пропозиції працевлаштування для випускників та запрошення на стажування студентам ІІ–ІV курсів.

Модератором заходу виступив радник міського голови Мукачева Євген Костенко. На зустрічі був присутній і заступник мера міста над Латорицею – начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук. Особливий інтерес гості виявили до найбільш успішних випускників економічного, юридичного, математичного, історичного, географічного, інженерно-технічного факультетів, а також факультету інформаційних технологій.

Представники міськради зізналися, що зацікавлені тільки у висококваліфікованих фахівцях, котрі здатні працювати в активному режимі. Закликали молодь УжНУ добре вчитися: саме завдяки цьому можна влаштуватися відтак на цікаву й високооплачувану роботу з гарантованим кар’єрним зростанням.

«Ми формуємо нову команду, яка могла би ефективно працювати на користь міста. Насамперед думаємо, ясна річ, про мешканців Мукачева, які, крім податків, не повинні платити більше ні за ніщо. Решту витрат бере на себе міська рада, тож шукаємо добрих працівників, спроможних виконувати будь-яку роботу. Оплата буде відповідна!»

Активно дискутував із організаторами декан інженерно-технічного факультету Іван Туряниця.

Насамкінець представники міськради звернулися до своїх потенційних працівників зі словами:

«Хочеш працювати – ми забезпечимо всім! Але мусиш мати голову на плечах!».

Після зустрічі сторони домовилися про дальшу співпрацю.

Віра Лабич
для Медіацентру УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Мистецтвознавець Леся Поліха про творення фірмового стилю УжНУ
Наступний До Закарпатського художнього інституту приїхали юні мистецтвознавці з усієї України