Випускники юридичного факультету отримуватимуть дипломи тільки після складання ЗНО


Юридична освіта

Автори Концепції вдосконалення юридичної освіти пропонують проводити ЗНО для майбутніх правників.

Презентація Концепції вдосконалення юридичної освіти відбулася у Києві.

Документ передбачає введення єдиного кваліфікаційного іспиту для всіх юристів.

Концепція містить норму про те, що випускники магістратури з правничих спеціальностей зможуть отримати диплом лише після складання зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляє osvita.ua.

“Зараз ми повинні налагодити нормальне життя нашої країни. Це можливо тільки тоді, коли в нас буде справедливе правосуддя і буде реально забезпечено верховенство права. Якщо визначати пріоритети – це одне з першорядних завдань, і його неможливо здійснити без нової якості правничої освіти”, – наголосила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Адміністрування цього іспиту автори проекту Концепції пропонують здійснювати спеціальній державній правничій екзаменаційній комісії, що формуватиметься як незалежний колегіальний орган. До її складу пропонується залучити представників правничих професій, Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції, а також представників академічного самоврядування правничих шкіл.

Також Концепція містить вимогу до університетів з обмеження методики “постатейного відтворення нормативно-правових актів як таку, що негативно впливає на набуття студентами правничих аналітичних навичок”.

Окремо в тексті проекту Концепції підкреслено важливість практичної підготовки студента, зазначається, що навіть поза практикою – безпосередньо в навчальний процес – потрібно максимально вводити практичні завдання.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ відзначили "день народження" Google (фото)
Наступний Кубок Закарпатської ліги КВН вибороли студенти УжНУ