Як на Ужгородщині відбувалися обласні змагання зі спортивного орієнтування (фото)


12-13 березня в с. Оріховиця та м. Ужгород відбулися V Спортивні ігри школярів області зі спортивного орієнтування.

Змагання проводилися під егідою департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, управління молоді та спорту облдержадміністрації, відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України,  відповідно до Регламенту V СІШО – 2016 року.

Безпосереднє проведення змагань, їх підготовка, підбір головної суддівської колегії (ГСК) та суддів, розробка і постановка дистанції, забезпечення транспортом суддів змагань покладалося на Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді (директор Чепа В.І.) та Федерацію спортивного орієнтування Закарпаття (голова Фечо Г.Ю.).

Змагання зі спортивного орієнтування3

У змаганнях взяли участь 125 орієнтувальників з міст Ужгород і Мукачево і 5 районів області: Перечинського, Ужгородського, Виноградівського, Іршавського, Хустського, що представили 10 команд.

На заході був присутній Плеханов А.М., представник відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, який привітав орієнтувальників та побажав гарного настрою і переможних результатів.

Програма змагань була надто насиченою, і за два дні учасники мали поборотися за комплект нагород на довгій, середній, короткій, спринтерській та естафетних дистанціях.

Змагання зі спортивного орієнтування2

У першій день змагань, що відбувалися у с. Оріховиця Ужгородського району, учасники змагалися на довгих, середніх та естафетних дистанціях. На довгих та середніх дистанціях серед юнаків перемогу святкували Василина Андрій, учень Ужгородської СШ №2 та Паламарчук Станіслав, студент ІІ курсу ПГК ДВНЗ „УжНУ”. «Срібло» та «бронза» дісталися представникам Ужгородщини Балозі Михайлу та Манцуличу Володимиру та відповідно Сирохману Роману, Пилипу Петру, учням  Кам’яницької ЗОШ.

Серед дівчат не було рівних представникам Ужгородського району Бобер Крістіні та Кремінській Анастасії, котрі зуміли перемогти представників м.Ужгорода Гуснай Вероніку з гуманітарно-економічного коледжу „Карпатського університету” та Рішко Анастасію, ученицю Ужгородської ЗОШ №12. «Бронза» дісталася Грабчак Ізабелі та Олексій Євгенії, представницям Ужгородського району.

На естафетних дистанціях серед юнаків, які проходили на 1.4 км з 12 контрольних пунктів (КП), впевнену перемогу здобули ужгородці Василина Андрій у парі з Паламарчуком Станіславом. Другими та третіми забігли представники Ужгородського району Сирохман Роман з Балогою Михайлом та Пилип Петро з Манцуличем Володимиром.

Змагання зі спортивного орієнтування5

У дівчат дистанція була 1,0 км, 9 КП, перемогли Кремінська Анастасія у парі з Бобер Крістіною, представниці Ужгородщини. «Срібло» дісталося представникам Мукачівщини Цепурдей Ніні та Цепурдей Катерині, ученицям Мукачівської гімназії, «бронза» у Голик Катерини, учениці Ужгородської ЗОШ №15 та Гуснай Вероніки.

Другого дня змагань, що проходив у спорткомплексі „Юність”, на коротких та спринтерських дистанціях у дівчат перше місце дісталося Бобер Крістіні та Цепурдей Катерині, друге – Гуснай Вероніці та Голик Катерині, третє – Дяковій Анні, представниці Іршавщини, та Смочко Валерії з м.Мукачева.

Переможці змагань зі спортивного орієнтування в Оріховиці на Ужгородщині

У юнаків першими були Василина Андрій та Паламарчук Станіслав, другими Сватко Артур, Манцулич Володимир, третіми Балога Михайло та Попович Олександр.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями. До трійки найсильніших увійшли Ужгородський район, м. Ужгород, м. Мукачево.

Вже згодом, на початку квітня, збірна Закарпаття візьме участь у фіналі V Всеукраїнських ігор школярів.

 Методист ЗЦТКЕСУМ Фечо Г. Ю.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ презентували конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного»
Наступний В МДУ оберуть директора Виноградівського державного коледжу