Як ужгородські студенти-готельники вчилися на практиці свого ремесла (фото)


Екотуроб’єкт «Золота підкова». Біля водопаду
Екотуроб’єкт «Золота підкова». Біля водопаду

30 вересня 2016 року студенти Ужгородського торговельно-економічого коледжу та Ужгородського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету відвідали два найбільші санаторно-курортні комплекси Ужгородського району – «Термал Стар» та «Деренівську купіль», а також Екотуроб’єкт «Золота підкова».

Під час навчально-пізнавальної екскурсії молоді люди мали чудову нагоду розширити свої професійні знання про сучасний стан та перспективи розвитку туристичного сервісу на Закарпатті. Вони побачили особливості організації роботи основних служб, номерний фонд санаторно-курортних комплексів, основні та додаткові послуги, типи організації харчування для туристів, лікувальні процедури, особливості об’ємно-планувальних рішень будівель комплексу та прилеглої території.

Студенти УТЕК та УТЕІ біля центрального входу до санаторно-курортного комплексу «Термал Стар»
Студенти УТЕК та УТЕІ біля центрального входу до санаторно-курортного комплексу «Термал Стар»

У саноторно-курортних комплексах «Термал Стар» та «Деренівська купіль» екскурсанти довідалися багато цікавого про цілющі води нашого краю, які є основним лікувальним фактором цих закладів. Адже кремній, який міститься у воді, сприяє позитивному впливу при захворюваннях опорно-рухового апарату, суглобів, легенів, травної системи, нирок, відзначається позитивний вплив на серцево-судинну систему, обмін речовин, стан ендокринної системи, а кремнієва кислота має знеболювальний вплив.

Біля нового корпусу санаторію «Деренівська купіль»
Біля нового корпусу санаторію «Деренівська купіль»

Усі три екскурсійні об’єкти знаходяться в місцевості з унікальним кліматом та неповторною красою. А ще, крім кліматичних та бальнеологічних ресурсів, ці місця надзвичайно багаті на різноманіття ягід, грибів і квітів. У цьому студенти мали можливість переконатися на власному досвіді.

Особливе враження на юнацтво справили елементи ландшафтного дизайну: зелені насадження, тераси, альтанки, водопади, фонтани, озера, струмочки, а також те, наскільки гармонійно розташовані всі ці складові компоненти на території оздоровчих комплексів.

Такі екскурсії є чудовим стимулом до подальшого навчання студентської молоді.

Виражаємо подяку за теплий прийом, гостинність і цікаву програму, надану нам під час візиту адміністрацією та працівникам закладів, що нас прийняли.

Віталія Канчі, голова циклової комісії
готельно-туристичних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У школі на Хустщині діє унікальний музей
Наступний Порошенко вручив нагороду вчительці із Закарпаття (фото)