Як ужгородські студенти побували в Будапешті та Відні (фото)


Студенти УТЕК КНТЕУ побували в Будапешті та Відні
Студенти УТЕК КНТЕУ мали незабутню екскурсію :)

5-8 жовтня 2018 р. студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом із викладачем історії Вікторією Павлик здійснили пізнавальну екскурсію до двох європейських столиць — Будапешту та Відня. В організації екскурсії сприяла ужгородська турагент, випускниця коледжу Крістіна Бескід.

У Будапешті студентам організували пішохідно-автобусну екскурсію визначними місцями міста. Маршрут пролягав від Пешту до Буди. На рівнинному Пешті юнаки та дівчата побували в базиліці святого Іштвана, почули про багату історію цієї величної церкви. Собор є діючим. Студенти стали свідками вінчання, яке в цей час проходило в храмі.

Потім маршрут пролягав до угорського парламенту — найбільшої будівлі Угорщини. Парламент, як і собор св. Іштвана, має висоту 96 м., і це число не випадкове: угорці вважають 896 р. датою, коли вони прийшли з Уралу і знайшли Батьківщину.

Біля парламенту знаходиться меморіал жертвам Голокосту – “Взуття на річці Дунай”. Студентам розповіли історію цієї пам’ятки і пояснили, чому меморіал має саме такий вигляд.

Далі маршрут пролягав горбистою будайською частиною міста, і молодь мала змогу побачити найбільш визначні пам’ятки архітектури Будапешту: церкву Матяша, Рибальський бастіон, королівський палац тощо. Після екскурсійної програми юнаки та дівчата побували в торговому серці Будапешту — на вулиці Ваці, а також побачили місто з висоти пташиного польоту на оглядовому колесі.

У Відні, який молодь відвідала 7 жовтня, пройшла пішохідна екскурсія історичною частиною міста з професійним гідом. Хлопці та дівчата оглянули найпопулярніші туристичні локації Відня: площу Марії-Терезії, цісарсько-імператорський комплекс Гофбург, собор св. Стефана, побачили чумний стовп та почули історії про Моцарта та імператрицю Сісі, що стали туристичними символами Відня.

Приємним бонусом для студентів стало те, що у Відні саме був день відкритих дверей в Науково-природничому музеї, що знаходиться на площі Марії-Терезії. Усі відвідувачі, яким не виповнилося 19 років, побували в музеї безкоштовно.

Екскурсія залишила глибокий емоційний слід і надихнула до нових пізнавальних подорожей.

Вікторія Павлик
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Айтішники УжНУ поспілкувалися з київським фахівцем про моделі й алгоритми в економіці
Наступний Департамент освіти і науки ОДА повідомив про вакансію