Як в УжНУ знайомилися першокурсники (відео)


"Чаламада" в УжНУ

Цього року Ужгородський національний університет влаштував традиційну вечірку «Давайте познайомимось». Виступи музикантів, танцюристів та неформальна дружна атмосфера – так запам’ятається абітурієнтам їхній перший день в університеті.

Протягом дня тривали всілякі святкові заходи: на факультетах відбувалися вступні лекції на патріотичні теми, під стінами університету – посвячення у першокурсники, а ввечері влаштували концерт.

Глядачів радували вокальними виступами й танцями. Дівчата з театру історичного танцю «Тартан» провели невеличкий майстер-клас і навчили студентів середньовічного танцю.

Настрою додавали й цікаві конкурси від ведучого Вані Граба – то хлопці дівчат на руках носили, то змагалися, хто першим почне танцювати.

Але найоригінальнішим виявився конкурс селфі: студенти мали зробити знімок на фоні будь-якої емблеми університету й надіслати його через Viber. Переможе той, хто зробить найбільше таких фото. Один зі студентів зробив і надіслав більше 15 світлин, тож отримав подарунок від ректора Володимира Смоланки – пам’ятну кружку.

Особливо запалили й «розкачали» публіку виступи Ані Шміляк та Саші Оленя. Усі стрибали й танцювали, бо, як співав Саша, «хто не скаче – той москаль». Завершився концерт виступом закарпатського гурту «Чаламада».

Першокурсниця медичного факультету Анастасія Звонар своїм першим днем в університеті задоволена: уже встигла завести нові знайомства і сфотографуватися на згадку з ведучим концерту.

«Чекаю від студентського життя всього тільки хорошого, позитивного і веселого. Сподіваюся, що зможу реалізуватися в медицині. Концерт мені дуже подобається, класна музика, цікаві конкурси. А ще я ніколи не бачила таких крутих ведучих!».

Ксенія Шокіна
Фото, відео Роберта Паппа
Медіацентру УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві визначили навчальні заклади, у яких проведуть капітальний ремонт цього року
Наступний Представники закарпатських вишів обиратимуть у Києві членів НАЗЯВО