Як волонтери Корпусу Миру проводили тренінг для виноградівських учителів англійської (фото)


Тренінг для вчителів англійської у Виноградові

10 березня 2016 року на базі районного методичного кабінету у рамках Року англійської мови організовано та проведено семінар-тренінг для вчителів англійської мови «Шляхи підвищення мотивації до вивчення іноземної мови».

Методичне забезпечення організації семінару здійснювали волонтер  Корпусу Миру Райан Найт, завідувач РМК Гербей О.Ю., голова та заступник районного методичного об»єднання вчителів іноземної мови Ізай Т.М. та Іваниш О.Л. До роботи семінару запрошено представника Корпусу Миру з Тернополя Кетлін Дірі.

Тренінг для вчителів англійської мови у Виноградові

Волонтер Корпусу Миру, доктор Кетлін Дірі презентувала різні можливості подолання поганої поведінки учнів у класі. У формі дискусії обговорено причини нестандартної поведінки деяких учнів та запропоновано сучасні шляхи розв»язання даної проблеми. Учасники семінару наводили приклади з власного досвіду, аналізували поведінку вчителя та учня у цих ситуаціях, виробили спільні підходи до підвищення мотивації учнів до навчання: використання рухливих ігор, пісенного автентичного матеріалу, створення доброзичливої атмосфери, групові та парні види роботи тощо. Все це сприятиме ефективній співпраці на уроці та якісним показникам, повідомили в упрвлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

Після тренінгу для вчителів англійської у Виноградові

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Біля мукачівської школи сталася стрілянина
Наступний В Ужгороді дискутували журналісти щодо етики у висвітленні конфліктів