Директори шкіл підвищуватимуть зарплати вчителям, а опорні школи матимуть філії, – Яценюк


школи

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час уже звичних «10 хвилин із Прем’єр-міністром».

За словами керівника Уряду, “для вчителів створюються умови для підвищення розмірів заробітної платні. Так як кошти від оптимізації мережі шкіл залишаються в цій базовій школі і можуть використовуватися директором школи на власний розсуд, для того щоб підвищити матеріально-технічне забезпечення школи та підвищити розмір заробітної платні для вчителів.

Кожна опорна школа буде мати філії, не менше трьох. Філія – це школи першого ступеня, тобто дітки, які навчаються з 1 по 4 клас. Далі діти після 4 класу будуть мати можливість навчатися в якісній опорній школі, яка відповідає критеріям, які я вам щойно визначив.

Що необхідно для того, щоб така школа функціонувала? В першу чергу необхідні кошти. В минулому році ми дали 100 мільйонів гривень на те, щоби купити більше ніж 300 мультимедійних класів в цілому по країні. В поточному році Уряд виділяє 200 мільйонів гривень на те, щоби в Україні з’явилися такі базові опорні школи. Окрім цього, ми отримуємо донорську допомогу від міжнародних фінансових організацій. Загалом у поточному році ми повинні відкрити 100 базових опорних шкіл”, повідомили на сайті МОН.

Більше про “опорні” школи читайте за посиланням.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Актуальні питання підготовки до пробного ЗНО-2016 обговорили в Ужгороді
Наступний В Ужгороді затвердили порядок призначення і звільнення директорів навчальних закладів