Директори шкіл підвищуватимуть зарплати вчителям, а опорні школи матимуть філії, – Яценюк


школи
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час уже звичних «10 хвилин із Прем’єр-міністром».

За словами керівника Уряду, “для вчителів створюються умови для підвищення розмірів заробітної платні. Так як кошти від оптимізації мережі шкіл залишаються в цій базовій школі і можуть використовуватися директором школи на власний розсуд, для того щоб підвищити матеріально-технічне забезпечення школи та підвищити розмір заробітної платні для вчителів.

Кожна опорна школа буде мати філії, не менше трьох. Філія – це школи першого ступеня, тобто дітки, які навчаються з 1 по 4 клас. Далі діти після 4 класу будуть мати можливість навчатися в якісній опорній школі, яка відповідає критеріям, які я вам щойно визначив.

Що необхідно для того, щоб така школа функціонувала? В першу чергу необхідні кошти. В минулому році ми дали 100 мільйонів гривень на те, щоби купити більше ніж 300 мультимедійних класів в цілому по країні. В поточному році Уряд виділяє 200 мільйонів гривень на те, щоби в Україні з’явилися такі базові опорні школи. Окрім цього, ми отримуємо донорську допомогу від міжнародних фінансових організацій. Загалом у поточному році ми повинні відкрити 100 базових опорних шкіл”, повідомили на сайті МОН.

Більше про “опорні” школи читайте за посиланням.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Актуальні питання підготовки до пробного ЗНО-2016 обговорили в Ужгороді
Наступний В Ужгороді затвердили порядок призначення і звільнення директорів навчальних закладів