Юні закарпатці перемогли на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Юні туристи із Закарпаття перемогли на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

5 квітня 2016 року в Цюрупинську Херсонської області завершився Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь 19 команд (200 дітей) позашкільних навчальних закладів системи освіти із областей України та м. Києва, команди юних туристів з Луганської та Донецької областей, а також 484 спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Переможцями чемпіонату стала команда юних туристів Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (керівники Фечо Г.Ю., Готра С.П.), друге місце здобула команда Херсонського обласного центру туризму, краєзнавства, учнівської молоді, третє загальнокомандне місце посів Херсонський центр позашкільної роботи.

Крім того, вихованці Закарпатського центру туризму стали чемпіонами та призерами України в особистому заліку серед позашкільних навчальних закладів у своїх вікових категоріях.

Вітаємо найкращих спортсменів-позашкільників: Бобер Крістіна (Ж-16) –друге місце, Андрейкович Віктор (Ч-20) – перше, третє та два четверті місця, Французов Владислав (Ч-20) – друге, два треті місця, Касьянов Олександр (Ч-21Е) – дві золоті та дві срібні медалі.