5-7 грудня у м. Ірпінь проходив Всеукраїнський форум учнівського самоврядування. Організаторами цього заходу є Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України та Київська обласна державна адміністрація.

Закарпатську делегацію представляв нещодавно обраний на форумі у «ПАДІЮНі» актив учнівського парламенту «Нове покоління»: Юріна Марія (Іршавський р-н), Гефнер Каріна-Сільвія (Великоберезнянський р-н), Староста Назар (м.Ужгород) на чолі з координатором учнівського врядування в області, завідуючою відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Рущак М.О.

Сотня лідерів, тільки кращі з кращих, разом зі своїми координаторами, зібралися на офіційному відкритті заходу в конференц-залі «Імперіал». Одразу після кави-брейк на учасників уже очікувала наступна за планом подія – зустріч з відомими українськими лідерами. На зустрічі були присутні заступник міністра молоді та спорту О. Ярема, генеральний директор Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України С. Ільчук та лідер гурту «Антитіла» Т.Тополя. Спілкувалися у формі «Запитання від лідера до лідера». Кожен мав змогу спитати думки, поради чи просто дізнатись те, що найбільш цікавить. Закарпатським лідерам також вдалося поспілкуватися з усіма спікерами, особливо з паном Яремою про можливості розвитку співпраці з лідерами європейських країн та сприяння Міністерства у цьому питанні.

Закарпатці на форумі
Закарпатці на форумі

Учасники мали можливість ознайомитись з рядом цікавих виступів та проектів, зокрема: освітній проект «Відкривай Україну», громадською організацією «Global Ukraine» та «Спілку Української Молоді»; громадською організацією «Молодіжна правозахисна агенція», молодіжною організацією «Пласт – скаутською організацією України»; міжнародною платформою для молоді «AIESEC», «Ukrainian Volunteer Service» (Українська волонтерська служба) та «AEGEE» (Європейський студентський форум); школою «Агенти змін» громадянської та волонтерської участі.

У день від’їзду О. Ярема разом із представником з Міністерства освіти і науки України кожному особисто вручив сертифікат учасника Форуму із підписами міністра освіти і науки Л.Гриневич та міністра молоді та спорту І. Жданова.

За матеріалами ПАДІЮНу.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній 18-річний студент УжНУ потребує допомоги
Наступний Уряд затвердив план упровадження шкільної реформи