З 1 січня закарпатські студенти отримуватимуть стипендію по-новому


Стипендії, зарплати

Міністерство освіти і науки України заявляє про перехід на нову систему виплати стипендій в Україні наступного року. Про це повідомляє інтернет-видання vnz.org.ua із покликанням на першого заступника міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця.

За словами чиновника, систему наблизять “до європейських практик”: стипендію отримуватимуть тільки ті студенти, що матимуть “високі” успіхи у навчанні.

“Мінфін нарешті захотів якось змінити систему виплати стипендій, щоб, як вони вважають, наблизитися до європейських практик. Очевидно, буде змінена система виплат. Це буде найближчим часом, буде діяти з 1 січня”, – сказав перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Академічна стипендія буде виплачуватися лише студентам із високими успіхами в навчанні. Можливо, буде введена гарантована стипендія для інженерних, природничих і освітніх спеціальностей, оскільки на них суттєві проблеми з набором студентів. Крім того, академічна стипендія виплачуватиметься тим студентам, які мають сім’ю із невисоким рівнем доходу. Буде також виплачуватиметься соціальна стипендія.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній ТОП-30 порад батькам молодших школярів
Наступний Антимонопольний комітет заблокував купівлю шкільних автобусів для Воловецького району