З ужгородськими школярами спілкувалися поліціянти


Поліціянти в ужгордській школі

З учнями початкових класів ЗОШ №1 спілкувалися керівники правоохоронців Ужгорода.

Учням початкових класів Ужгородської школи №1 працівники поліції розповіли багато цікавої та повчальної інформації. Зокрема, розказали про складну та відповідальну роботу поліцейських. Розповіли, чим вони займаються та як затримують і викривають злочинців. Розповіли також про те, як діткам уберегтися від ситуацій, які можуть спричинити нещасні випадки. А саме – як правильно переходити вулиці, як не довіряти незнайомцям та не покидати територію школи без нагляду дорослих.

Також правоохоронці попросили діток не залишати свої речі без нагляду. Наприклад мобільні телефони в класі на партах. Тому що зафіксовано чимало випадків, коли батьки звертаються до поліції із заявами про крадіжки телефонів від дітей.

На завершення гості роздали дітлахам свої візитівки з номером, за яким можна викликати наряд правоохоронців. Зазначили при цьому, що, зателефонувавши до поліції, потрібно сказати черговому, хто телефонує, що саме трапилось, де й кому потрібна допомога. І наголосили, що ніколи не потрібно повідомляти працівнику поліції вигадану або неправдиву інформацію. Тому що поліцейські швидко вирахують таких «жартівників»…

Учні залишилися задоволені візитом поліцейських та очікують їх знову в гості, повідомили в Ужгородському відділі поліції.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Українка стала першою жінкою-деканом Школи мистецтв Єльського університету
Наступний Двоє закарпатських учителів стали номінантами конкурсу "Класний керівник року"