З УжНУ співпрацюють провідні ІТ-компанії України


Провідні ІТ-фірми України налагодили плідну співпрацю з факультетом інформаційних технологій Ужгородського університету.

Успіхи факультету інформаційних технологій УжНУ у сфері алгоритмічного програмування, популяризації олімпіадного руху з інформатики, а також ідей та знань у царині інформаційних технологій, не пройшли повз увагу провідних ІТ-фірм України, за активної допомоги яких удалося суттєво поліпшити матеріальну базу факультету.

Так, на комп’ютерах, подарованих фірмою АВТО Software, кращі команди Ужгородського університету готуються до міжнародних змагань. На сервері, що презентувала ця ж фірма, було успішно проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у Закарпатській області. Відзначимо, що за параметрами цей сервер є найпотужнішим в Україні. На ньому планується найближчим часом проведення спільних міжнародних тренувань українських та словацьких учнів і студентів.

Минулого тижня несподіваним, але дуже приємним подарунком для факультету став сучасний проектор Epson EB-X04 від фірми Looksery, котра є найбільш вдалим стартапом України. Вона була заснована Віктором Шабуровим та Юрієм Монастиршиним. Торік цю фірму купила американська компанія Snapchat за 150 млн доларів. Нині «Looksery» є підрозділом цього американського гіганта ІТ-промисловості.

Олександр Лавер,
завідувач кафедри інформатики
та фізико-математичних дисциплін УжНУ,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Зміни до закону: виші зможуть відраховувати більше студентів
Наступний Оголошено конкурс на найкращий відеоролик про факультет інформаційних технологій УжНУ