За весняний Кубок Ліги сміху змагалися у Свалявському технічному коледжі


Ліга сміху у Свалявському технічному коледжі

Днями у Свалявському технічному коледжі вперше було проведено Весняний кубок Ліги сміху. У змаганнях узяли участь чотири команди, дві з яких були призерами КВН, що проходив в СТК восени минулого року.

Команди: Бабло і зло – економісти, Пупсіки – збірна туристів та програмістів, Сектор противогазу – харчовики та Фантастична четвірка – туристи.

Боротьба за кубок проходила в три етапи. Перший етап був розминкою-представленням, серед лідерів опинилися Пупсіки та Бабло і зло. Тут команди показували скетчі на різну тематику. Потім було показано фільм про історію розвитку навчального закладу, звичайно, в жартівливій формі, автор – викладач СТК Євген Юрійович Береш.

Другий тур проходив у популярному зараз жанрі стендап, де перемогу знову здобули Пупсіки.

Третій етап був завершальним, тут команди мали змогу попрацювати трохи з аудиторією, жартуючи з присутніх у залі студентів та викладачів. Пупсіки знову продемонстрували свою перевагу і закріпили за собою перемогу.

Результати змагань: 1 місце – Пупсіки на чолі з капітаном І.Софілканичем, 2 місце – Бабло і зло, переможці минулорічного КВН, капітан С.Мигович, 3 місце – Сектор противогазу, капітан Т.Сокач, 4 місце – Фантастична четвірка, капітан А.Хваста.

Ведучі А.Наливайко та М.Леушина протягом цілого концерту розважали присутніх у залі чудовими жартами та дотепними розіграшами, не даючи аудиторії сумувати.

Особливу подяку учасники висловлюють організатору заходу, який допомагав командам та надихав їх у процесі підготовки, давав поради та ідеї для сценок, викладачеві СТК НУХТ – Євгенові Юрійовичу Берешу.

Джерело: Свалявський технічний коледж
Національного університету харчових технологій

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учитель-фізкультурник із Мукачівщини став призером чемпіонату світу у США
Наступний В Ужгороді відбувся обласний дитячий шаховий турнір (фото)