“Зачарований край” на Іршавщині проводить екологічний конкурс


Година Землі

НПП «Зачарований край» оголосив конкурс тематичних малюнків з нагоди відзначення Години Землі 2017.

Цього року Година Землі запрошує всіх українців до національних парків, заповідників та інших природних об’єктів України. Ми маємо знати більше про природу навколо нас, милуватися нею, допомагати її зберегти. Що любимо, те оберігаємо!

Малюнки про природу нашого краю, про квіти, про тварини чи рослини, які є на території НПП, а також бачення дитини збереження дикої природи можна подавати у адміністрацію НПП «Зачарований край» чи до районного Будинку дитячої творчості у м.Іршава до 24 березня. За кращі роботи діти будуть відзначені цінними призами, а у суботу, 25 березня, переможці конкурсу малюнків відвідають НПП «Зачарований край», де проведуть цікаву подорож до лісу, почують розповіді про парк, пригостяться гарячим чаєм зі смаколиками та добре відпочинуть!

Залучайте свій навчальний заклад до участі у конкурсі від Години Землі та НПП «Зачарований край», допомагайте природі, щоб отримати радість та задоволення, а також приємні заохочення. В конкурсі може взяти участь будь-яка школа, вихованці позашкільного закладу чи діти екологічних гуртків та інші просвітницькі об’єднання нашого району.

Також НПП «Зачарований край» запрошує усіх бажаючих відвідати парк 25 березня. У цей день національний парк «Зачарований край» гостинно відкриє свої двері для всіх бажаючих зустріти пробудження природи. Всі бажаючі зможуть допомогти парку на волонтерських засадах роботою чи іншими ресурсами, влаштувати пікнік на природі чи просто добре відпочити. (Про обговорення зустрічей у НПП «Зачарований край» та свої побажання висловіть за тел. 0314479002 або моб. 0673118900)

Про умови конкурсу від WWF «Стань другом Національного парку» ви можете дізнатися за адресою:

wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh17/school_contest/ 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Акцентування на хорошій поведінці дитини
Наступний ОДА планує закупити шкільних автобусів на 22 мільйони гривень, на меблі й комп'ютери виділять по 3 мільйони