Закарпатська ОДА відзначила юних інтелектуалів, які прославляють область на всю Україну


Геннадій Москаль із переможцями олімпіад, Ганна Сопкова

25 серпня під час розширеного засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА відбулося урочисте нагородження учнів, які вибороли призові місця в олімпіадах із навчальних предметів та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії науки України, а також педагогів, які їх підготували, мають активну громадську позицію.

Як повідомляють у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА, в області вже склалася традиція, за якою грамотами та грошовими преміями нагороджують переможців IV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та учителів, які їх підготували. Цьогоріч Закарпаття може пишатися 34 учнями-переможцями.

Крім того, вже третій рік поспіль грошові премії отримують і учні, які стали переможцями IІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, їх у 2015-2016 навчальному році було 15.

Як ми вже повідомляли, сума премій становить: за І місце – 4 тис. грн, за II місце – 3 тис. грн, за III місце – 2 тис. грн (без урахування утримання податку на прибуток та військового збору).

Крім того, якщо учень вивчав програму навчального предмета самостійно, поза навчальним закладом, і став переможцем IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, то він додатково отримує грошову винагороду: за І місце – 8 тис. грн, за II місце – 6 тис. грн, за III місце – 4 тис. грн. Таким цього року став Дель Соль Арсен Моріс Нестор Орестович, учень 11 класу Хустської гімназії-інтернату, який самостійно опановував французьку мову.

Відзначено і юних розумників, які здобули минулого навчального року перемогу у двох інтелектуальних конкурсах (олімпіаді та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук):

  • Вовк Ігор, учень 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради, олімпіада з предмета „Інформаційні технології” (ІІІ місце) та ІІІ місце у конкурсі-захисті, секція „Математичне моделювання”;
  • Лукач Анастасія, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, олімпіада з української мови та літератури (І місце) та ІІІ місце у конкурсі-захисті, секція „Фінанси, грошовий обіг і кредит”;
  • Німець Джесіка, учениця 10 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, олімпіада з математики (ІІІ місце) та ІІІ місце у конкурсі-захисті, секція „Математика”;
  • Павлишинець Едуард, учень 10 класу Хустської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Хустської міської ради, олімпіада з фізики (І місце) та з астрономії (ІІІ місце);
  • Томаш Станіслав, учень 10 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, з інформатики (І місце) та фізики (ІІІ місце).

Як відзначили у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА, ці діти та їхні вчителі доводять, що власним інтелектом можна заробляти гроші, – і це найбільш надійний, але водночас чи не найважчий бізнес.

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН затвердило новий статут Мукачівського державного університету
Наступний Відділ освіти Іршавської РДА: до декількох директорів шкіл накопичилися питання від громадськості та правоохоронців