Закарпатська прокуратура порушила кримінальне провадження щодо директорки школи


Воловецький район
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Йдеться про випадок, який стався ще у вересні, однак набув розголосу тільки тепер: повідомляється, що в селі Верхня Грабівниця Воловецького району директорка вдарила одного з учнів.

Попри презумпцію невинуватості, у повідомленнях ряду ЗМІ, зокрема й “Української правди“, називають ім’я й прізвище директорки. Однак вина ще не доведена.

За інформацією закарпатської прокуратури, директорці інкримінують правопорушення, передбачене ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

За нього передбачено покарання у виді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів (до 2210 гривень) або обмеженням волі на термін до 3 років, або позбавленням волі на той самий період, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Учень розповів на відео, що грав із друзями у “доганялки” на перерві, а після початку уроку до класу зайшла директорка і вдарила його по обличчю. Школяр каже, що у нього пішла носом кров, а потім почала боліти голова. Класна керівничка допомогла йому зупинити кров з носа ватним тампоном, намочила ганчірку й приклала хлопцеві до чола. Під час уроку директорка школи повернулася до класу й покликала хлопчика. У розмові з ним вона наголошувала, що він не має нікому розповідати про те, що трапилося.

Тепер обставини ситуації будуть з’ясовувати слідчі.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Уряд затвердив план упровадження шкільної реформи
Наступний Ярмарок вакансій пройшов у Перечинському професійному ліцеї (відео)