Закарпатські “Гуцули” стали найсильнішими в Західній Україні серед школярів-програмістів


Команда "Гуцули" за роботою
Команда "Гуцули" за роботою

Команда Гуцули Закарпатської області стала найсильнішою серед команд Західної України на турнірі юних інформатиків.

З 11 по 15 листопада в Кривому Розі проходив фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків.

Турнір є командним змаганням із програмування, на якому учні показують своє вміння вирішувати складні наукові та дослідницькі завдання, подавати свої розв’язки у доведеній до впровадження формі, захищати їх під час наукової дискусії.

Команда "Гуцули" під час другого туру
Команда “Гуцули” під час другого туру

Турнір юних інформатиків складається з трьох етапів. Перший – виконання домашнього завдання, на яке дається 3-4 місяці часу. Цьогоріч це була розробка програмного забезпечення з керування дроном та робота з фотографіями, які дрон назнімав. На другому етапі потрібно було впродовж п’яти годин написати аналог гри автогонки. Третій етап – це змагання з алгоритмічного програмування за правилами ICPC.

Цього року у фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних інформатиків взяли участь 17 команд з різних куточків України. Приємно відзначити, що команда Гуцули Закарпатської області стала найсильнішою серед команд Західної України, а в загальному заліку посіла третє місце.

Команда "Гуцули"
Команда “Гуцули”

У складі команди “Гуцули” були Андрій Симкін (капітан), Василь Меренич, Костянтин Чуєв (усі − учні Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів), Дмитро Майор та Роман Майор (учні гімназії-інтернату міста Хуст), керівник команди – вчитель-методист гімназії-інтернату міста Хуст Микола Дронь.

За останні роки наші закарпатські команди двічі вигравали  Всеукраїнський турнір юних інформатиків та тричі здобували третє місце. Переможцем турніру цьогоріч стала команда з Дніпра “DniproEagles”.

Побажаємо нашим командам і в подальшому гідно представляти наш край на змаганнях різного рівня!

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній З нагоди Дня студента ректор УжНУ оголосив 15 листопада вихідним (відео)
Наступний В Ужгороді стала вакантною посада директора ДНЗ № 28