Закарпатські освітяни вибороли звання найкращих спортсменів України


17 грудня в Києві відбулося підсумкове в цьому році засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, одним з питань порядку денного якого було підбиття підсумків проведення Всеукраїнської спартакіади серед членів профспілки.

Було проведено всеукраїнські змагання з 5 видів спорту:

 • шахи,
 • настільний теніс,
 • плавання,
 • футзал,
 • волейбол.

У змаганнях взяли участь понад 500 членів профспілки – працівників закладів освіти з 24 регіонів України.

Цьогорічний кубок найспортивніших освітян приїхав на Закарпаття :)
Цьогорічний кубок найспортивніших освітян приїхав на Закарпаття 🙂

Змагання проведено за сприяння всеукраїнських федерацій з шахів, настільного тенісу, волейболу, асоціації футзалу України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, фізкультурно-спортивного комплексу «Економіст» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Міжнародної тенісної академії, ДПЗОВ «Пуща-Водиця», ЗОШ № 104 міста Києва.

Заступник голови Профспілки, голова Організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської спартакіади Л.А.Гарбаренко відзначила високий рівень організації і проведення змагань. Також було висловлено думку, що роботу виборних профспілкових органів всіх рівнів щодо організації фізкультурно-масової роботи можна вважати одним із пріоритетних напрямів статутної діяльності та важливим мотиваційним чинником профспілкового членства.

Отже, за результатами змагань з 5 видів спорту було визнано переможцями та нагороджено кубками III Всеукраїнської спартакіади серед членів профспілки 2019 року наступні області:

 • за 1 місце – Закарпатську обласну організацію профспілки;
 • за 2 місце – Сумську обласну організацію профспілки;
 • за 3 місце – Миколаївську обласну організацію профспілки.

Кубок переможців був урочисто вручений голові Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяні Повханич.

Посісти найвищу сходинку змагань закарпатським освітянам вдалося завдяки таким результатам:

 • друге загальнокомандне місце у волейболі,
 • четверте у шахах,
 • п’яте з настільного тенісу та плаванні
 • і п’ятнадцяте у футзалі.

Це досягнення освітян Закарпаття – результат організаційної та послідовної роботи обласної та членських організацій профспілки, яким обласна організація профспілки висловлює вітання та величезну подяку за активність, підтримку та допомогу в усіх питаннях відрядження членів команд-учасниць.

Також Закарпатську область було відзначено за активну участь у комплектуванні збірної команди профспілки та результативну участь у Міжнародній спартакіаді вчителів у Республіці Болгарія у 2019 році (III місце за загальнокомандним результатом).

Освітній портал Закарпаття вітає закарпатських освітян із черговим високим досягненням!

За матеріалами Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України
Фото зі сторінки Федора Смірнова у ФБ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Новації в законі про вищу освіту
Наступний УжНУ затвердив правила прийому-2020