Закарпатські педагоги взяли участь в учительській конференції у Словаччині


Учасниці від Закарпаття

Нещодавно у м. Попрад Словацької Республіки відбулася міжнародна учительська конференція „Навчаємо для життя” („Učíme pre život”), яку щороку організовує та проводить некомерційна організація „Indicia”.

Про неординарність та значимість події свідчить надвисока кількість учасників – 425. Вперше цього року коло прогресивного вчительства Словаччини та Чехії розширили закарпатські педагоги, які не просто занурилися в освітню подію, а й достойно презентували напрацювання з протидії насильства в школі.

Воркшоп Олени Ганич (Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Оксани Савко (Великоберезнянський РМК), Наталії Касинець (Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Ужгорода) „Протидіємо булінгу разом” був не просто успішним, а став майданчиком для діалогу та обміну досвідом.

Під час конференції у Словаччині

„Навчанню для життя” упродовж 86 годин присвятили понад 100 спікерів Словаччини, Чехії й України. Сподіваємося, що освітні акції „Indicia” стануть і для нас традиційними.
Велику вдячність за надану можливість бути їх учасниками висловлюємо Центру європейської політики (Камілу Сладеку, Мартіну Кріжу) – партнеру Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Олена Ганич, Оксана Іваць, ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді вручили 108 дипломів переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
Наступний У всеукраїнському етапі олімпіади з угорської взяли участь тільки 9 учнів