Закарпатські школярі долучилися до акції «За мир і щастя в Україні»


Пазл - усміхнені закарпатці :)
Пазл - усміхнені закарпатці :)

Близько трьох сотень вихованців гуртків художньо-естетичного напрямку та школи «Радість» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» узяли участь у Всеукраїнській акції «За мир і щастя в Україні».

Кожен із них зробив свій внесок у створення картини-пазлу у формі карти України, на якій будуть зображені усміхнені обличчя людей. Мета заходу – консолідація зусиль учнівської молоді навколо об’єднання країни – заради миру і щасливого майбутнього дітей.

Ініціатором акції стала школярка з Донеччини Лілія Дорошенко, яка запропонувала створити картину розміром 4х5 метрів. На ній буде фоном зображено український прапор, поверх якого – мапа нашої країни. Складатися буде ця карта з окремих пазлів. Кожен пазл – це обрис окремої області. На кожному малюнку в різних областях будуть зображені щасливі, усміхнені обличчя українців. Акцію підтримало Міністерство культури України та Міністерство освіти і науки України.

Тепер підлітки з різних областей нашої країни малюють свої шматочки карти. У фіналі ці пазли складуть у єдину карту усміхненої України, адже обов’язковою умовою акції є зображення облич щасливих людей, повідомили в ПАДІЮНі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Освітяни та медики 2017 року отримуватимуть вищі зарплати (відео)
Наступний Школярі з Харківщини завітали до Ужгорода в рамках проектів Учнівської Ліги України