Закарпатські школярі мають змогу взяти участь у тренувальних зборах до обласної олімпіади з інформатики


Учнів Закарпаття запрошують приєднатися до тренувально-підготовчих зборів для підготовки до обласної олімпіади з інформатики.

Як відомо, 5 лютого цього року пройде ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Для успішного виступу необхідно активно готуватись і розв’язувати задачі різного рівня.

На спеціальності 122 – комп’ютерні науки Ужгородського університету навчається понад 20 призерів ІІІ та IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики минулих років. Такий потужний осередок, який утворився в Закарпатській області, дає можливість здобувати високі результати Ужгородському університету на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, а також організовувати всеукраїнські та міжнародні школи з програмування, сконсолідувавши зусилля і розвиваючи свій бренд Uzhhorod CodeSchool.

Цього разу Uzhhorod CodeSchool організовує тренувально-підготовчі збори для підготовки до обласної олімпіади з інформатики. З 31 січня по 03 лютого цього року, починаючи з 10:00, учні будуть мати змогу впродовж 5 годин розв’язувати задачі різного рівня (буде багато легких задач, щоб підняти загальний рівень), і о 15:30 в онлайн-режимі послухати, як розв’язується кожна із запропонованих задач.

Для участі в тренувально-підготовчих зборах запрошуються всі охочі. Для цього необхідно заповнити відповідну форму

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScm0mSx18RtNANqbfPYy5650gYCNvp2UC7dTbhQ5YxO2fwoqw/viewform

Після цього ввечері надійде інструкція щодо участі та необхідні лінки на всі заходи.

Це є черговим соціальним заходом Uzhhorod CodeSchool, і участь у ньому безкоштовна.

Долучайтесь до заходів Uzhhorod CodeSchool!

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Портал Еолімп став доступним угорською мовою
Наступний В Ужгороді презентують новаторський підручник з української мови для шкіл із навчанням угорською