Закарпатські школярі змогли відчути себе криміналістами (відео)


поліція

Закарпатські школярі стали справжніми слідопитами. У рамках спільного проекту сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття та експертів-криміналістів діти мали змогу примірити на себе роль криміналістів.

Для малечі провели екскурсію та розповіли, як саме поліція дізнається про злочини, також дали змогу взяти участь у розслідуваннї інсценованого пограбування.

Андрій Курта, представник сектору ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області:

Ми постійно працюємо з дітьми для того, щоб мінімізувати вчинення ними якихось правопорушень або злочинів і унеможливити скоєння у майбтньому таких правопорушень.

Акція передбачає проведення уроків, які знайомлять школярів із роботою різних підрозділів Нацполіції. Першими учасниками проекту стали учні з села Лінці.

Яна Пожо, заступник директора з виховної роботи школи с. Лінці:

Після перегляду фільму про правила дорожнього руху почалося найцікавіше. Поліцію повідомили, що їхній музей обікрали. Дітлахи рушили до місця інсценованого злочину. І там під керівництвом експертів учні взяли участь у розслідуванні.

Яна Клозуряк, експерт-криміналіст:

Показували, яка саме працює експерт, не бачачи те, що робив злочинець, іти по його слідам, тобто , що він відкривав, що він робив, що він, можливо, вкрав, до чого він торкався.

Допомагав з розкриттям злочину експертам семикласник Роман. Хлопчина на деякий час став справжнім слідопитом.

Роман Фрінцко, учень 7 класу:

Мені сподобалося, як ми шукали відбитки пальців, як кісточкою я мастив, переносили на клей і потім загортали в мішечок.

Досвідчені експерти пророкують семикласнику велике майбтнє у криміналістиці. Малеча залишилася у захваті від пережитого. А в поліції хочуть провести такі уроки й для інших шкіл області.

Джерело: “Вісті“.
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві проходить конкурс молодих педагогів (фото)
Наступний Ужгородські фізики реалізують проект у межах "Горизонту-2020"