Закарпатські вступники в магістратуру склали єдиний вступний іспит у формі ЗНО (фото)


Єдиний вступний іспит з іноземної в Ужгороді

1 липня пройшов єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі  зовнішнього незалежного оцінювання для тих, хто отримав у закладах вищої освіти диплом бакалавра.

До участі у ЄВІ в Закарпатській області зареєструвалось 1578 учасників (з’явилася 1331 особа), які мали можливість скласти це випробування на базі 7 пунктів тестування, що функціонували на базі закладів освіти у м.Ужгород.

Основну сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводено у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Допуск вступників до пункту розпочався за 45 хвилин і припинявся за 10 хвилин до початку вступного випробування.

На складання ЄВІ було відведено 60 хвилин.

Загальна кількість завдань – 42. Тест складається з двох частин: перша частина „Читання” містить 22 завдання; друга частина „Використання мови” містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 42.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у „Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ” не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Попередній Як на Закарпатті складали ЗНО з української (фото)
Наступний V Міжнародна літня школа з програмування відбудеться онлайн