Закарпатські юні академіки захистили роботи з правознавства


Захист МАН в УжНУ

19 лютого в криміналістичній лабораторії юридичного факультету УжНУ (вул. Заньковецької, 89б) відбувся захист наукових робіт учнів 9-11 класів, виконаних в рамках Малої академії наук. Роботу майбутніх науковців оцінювало авторитетне журі в складі заступника декана юридичного факультету, доцента Тетяни Карабін, доцента Марії Менджул та старшого викладача Олександра Гріна.

Конкурсні роботи представляли учні середніх шкіл та гімназії Ужгорода, Мукачева, Хуста, Виноградова, Великого Березного та інших населених пунктів Закарпаття. Тематика охоплювала проблеми цивільного та кримінального права, цивільного процесу, історії держави і права зарубіжних країн, адміністративного права. Всі конкурсанти в своїх доповідях використовували сучасні мультимедійні засоби. Найбільш глибокими та змістовними журі визнало виступи Владислава Мухомед’янова, Юлії Зареви та Вероніки Парасич.

Наостанок викладачі факультету – члени журі побажали учням натхнення в наступній роботі над темами, здобутків у навчанні загалом та успішного вступу на обрану спеціальність в Ужгородський національний університет.

За інформацією старшого викладача Олександра Гріна,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Берегові ще можна потрапити на виставку робіт Адама Імре
Наступний На історичному факультеті УжНУ визначали найкращих знавців історії серед закарпатських школярів