Закарпатські юні археологи взяли участь у всеукраїнській науковій конференції


Виступ Мешка під час конференції

З 4 по 6 квітня 2019 року в м.Черкаси проходила ІV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді „Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття”. Участь у ній взяли Мешко Марк та Мешко Янош вихованці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (керівник гуртка „Археологічне краєзнавство” Дзембас О.В.).

Метою конференції є виховання учнівської молоді на прикладах високої духовності, людської гідності і любові до України.

Археологічна конференція у Черкасах

Мешко Марк взяв участь у роботі секції „Історико-краєзнавчі та природні туристсько-рекреаційні об’єкти України, пов’язані з подіями державотворення та історичними постаттями” з доповіддю на тему „Еволюція побуту середньовічних замків Закарпаття (за матеріалами археологічних досліджень)”. У цій же секції виступив Мешко Янош з доповіддю „Місце пам’яток замкової архітектури в розвитку туризму на Закарпатті (проблеми, перспективи, пошуки)”. Матеріали для виступів гуртківців були підготовлені на основі багаторічних досліджень, що проводилися вихованцями гуртка „Археологічне краєзнавство” під керівництвом О. Дзембаса.

За підсумками роботи конференції гуртківцям ЗЦТКЕСУМ були вручені відзнаки за змістовні наукові дослідження та цікаві доповіді. Почесною грамотою також нагороджено наукового керівника юних археологів Олександра Дзембаса.

Участь вихованців гуртків Закарпатського центру туризму у всеукраїнських конференціях сприяє їх національно-патріотичному вихованню, поглибленню знань та навичок у проведені краєзнавчо-пошукової роботи, дає багатий досвід для наукової діяльності у майбутньому, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські освітяни взяли участь у парламентських слуханнях
Наступний Закарпатці стали призерами конкурсу "Учитель року-2019"