Закарпатську вчительку з перемогою у всеукраїнському конкурсі привітала міністр Лілія Гриневич (фото)


Людмила Боднарюк

Як ми вже повідомляли, за перемогу у Всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2017” у номінації „Музичне мистецтво” напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – 28 вересня Президент України Петро Порошенко нагородив високою нагородою почесним званням „Заслужений учитель України” Боднарюк Людмилу Степанівну, учителя музичного мистецтва з Виноградова.

29 вересня Міністр Лілія Гриневич зустрілася із переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»та запросила їх до розмови. Насамперед йшлося про ухвалений Закон України «Про освіту» та впровадження реформи Нова українська школа, яка передбачає не тільки новий зміст, а й методи навчання. Учителі з Міністром обговорили оновлення навчальних програм, упровадження дванадцятирічної освіти й профільної школи, особливості STEM та інклюзивної освіти, питання довіри до школи, зокрема з боку батьків.

Адже, всі розуміють, що без учителя ці ідеї можуть залишитися на папері, навіть за наявності нових стандартів та підручників. Міністр освіти запросила всіх до команди реформування шкільної освіти, окремо зупинилася на вдосконаленні організації конкурсу «Учитель року».

Лілія Гриневич, Людмила Боднарюк
Лілія Гриневич, Людмила Боднарюк

Наприклад, учителі запропонували не оприлюднювати відеоматеріали конкурсних випробувань до завершення конкурсу. Це, на їхню думку, має забезпечити об’єктивність оцінювання та рівніумови для кожного з конкурсантів. Також обговорили особливості нового конкурсного випробування «Експертиза підручника».

Вчителі художньо-естетичних дисциплін області щиро вітають Людмилу Степанівну з перемогою, адже вона своєю плідною працею, силою духу, творчими думками звеличує свій Закарпатський край.

За матеріалами Марії Жабляк, ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Оксана Бабунич прокоментувала новий закон "Про освіту" (відео)
Наступний Студентові з Ужгорода призначили стипендію Президента України