Закарпатських учителів ознайомили з можливостями вивчення іноземних мов за підтримки Європейської Комісії


Під час виступу Мирослави Мезіної

21 березня вчителів іноземних мов Іршавського району було ознайомлено з програмою eTwinning Plus. Участь у заході взяли близько 110 освітян. Із лекцією «Ми – в eTwinning Plus» виступила Мирослава Мезіна, вчителька англійської мови Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Мирослава Мезіна ознайомила присутніх із програмою та особливостями її реалізації в школі; розповіла про переваги для розвитку вчителів та учнів; поділилася своїм успішним ітвіннерським досвідом, своїми проектами, і запросила учасників заходу долучатися до eTwinning Plus, повідомили на офіційному сайті програми.


Довідково

eTwinningце навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Усі навчальні заклади Перечинського району переведуть на альтернативні види опалення
Наступний Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА